Földtudományi mérnöki, környezetmérnöki és bányamérnöki mesterképzés külföldi mobilitási programmal

2021. január 25., 10:35

A MOBI-US oktatásfejlesztési projekten keresztül a Miskolci Egyetem Műszaki Földtudományi Karának három mesterképzése kínál lehetőséget a képzési programba illesztett részképzésre.
A mobilitási ablak segítségével a fogadó partner egyetemmel egyeztetett, közös angol nyelvű képzési programon tölthet egy félévet ERASMUS+ vagy CEEPUS ösztöndíj támogatással.
Partnereink a nyersanyagszektor számára képzést nyújtó, vezető regionális egyetemek: Wroclawi Műszaki Egyetem, AGH Műszaki Egyetem Krakkó, Zágrábi Egyetem.nformáció.

Bővebb információ: eitmobius.eu